Altıncı His

0,00

Stokta yok

Yazar: Dr. Judith Orloff
Yayınevi: Kuraldışı
Çevirmen: Müberra Ünsal
Sayfa: 392
ISBN: 978-975-275-188-0

Kategoriler:

 “Altıncı his” diye bir şeyden söz edildiğini hep duyarız; bazıları için “altıncı hissi çok güçlü” olduğu söylenir ama gerçekten de “altıncı his” denilen şeyin ne olduğunu biliyor musunuz? Hiç deja vu yaşamadınız mı? Rüyalarınızda haber aldığınız, geleceği gördüğünüz olmadı mı?

Altıncı hissi, sezgileri güçlü bir hekim, bir psikiyatr olan Judith Orloff kendi sezgisel yolculuğunu anlatırken tüm bu sorulara ve benzerlerine yanıt veriyor ve içsel bilgeliğinize nasıl odaklanabileceğinizi gösteriyor.

Hepimizde var olan altıncı hissinizi geliştirmek, kendinizle, bedeniniz ve ruhunuzla daha uyumlu olmak için sezgisel bir yolculuğa çıkmanız gerekir. Ve bu yolculukta en iyi arkadaşınız içsel sesinizdir; ona kulak verirseniz yolculuk keyifli hale gelir, yanlış yola da sapmazsınız.

Kendi içinize girer ve yaşamınızın aktığı yerin ne kadar derin olduğunu görürseniz, bu yolculuğunuzun başlangıç ve bitiş sırlarını da çözersiniz…

Dr. Judith Orloff spiritüel ve maddi dünyaları duyarlılıkla birleştiriyor ve bizi yaşamın daha derin gizemleriyle karşı karşıya getiriyor.

-Deepak Chopra

Biz aslında olduğumuzdan çok daha fazlasıyız. Judith Orloff bu basit gerçeği anlamamıza yardım ediyor.

-Louise Hay

Doğaüstü ile Sigmund Freud’un dünyasının arasında köprü kurabilecek biri varsa, o Dr. Judith Orloff’tan başkası olmaz.

-New York Post

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.