%30

Bir Süpermodelin Dönüşümü

19,00 13,30

Stok kodu: 249 Çevirmen: Fezal Gülfidan
Sayfa: 304
ISBN: 978-975-275-172-9
Kategoriler:

Açıklama

Cameron Alborzian mesleğinin zirvesinde, maddi dünyanın tüm nimetleriyle çevrili ilk erkek süpermodeldi. Çoğu insanın sadece hayal edebildiği bir yaşama sahipti. Bir süpermodel olarak dünyayı dolaşmak, ünlülerle arkadaşlık etmek, paraya para dememek, kızların etrafında pervane olduğu bir yakışıklı olmak.

Ama bir süre sonra bu hayattan yorulduğunu hissetti ve moda dünyasının ışıltılarının içini hiç de aydınlatmadığını fark etti. ‘Maddi dünyayı’ arkasında bırakarak, kadim Yoga ve Ayurveda bilmini araştırmak üzere yola çıktı. Çıktığı ruhsal yolculuk onu gerçek huzuru, sağlığı ve mutluluğu bulduğu bir yaşama götürdü.

Bu kitapta Yogi Cameron, yaşadıklarını ve öğrendiklerini dürüst, açık ve kişiye özel bir programla ortaya koyuyor.  Şu anda kilonuz, yaşam biçiminiz ya da karakter yapınız ne olursa olsun, siz de enerjik bir yaşam sürebilirsiniz. Gerçek sağlık ve mutluluğun tadını aldığınızda sizi bugüne getiren geçmişteki sağlıksız seçimlerinizi, ait olduğu yerde yani geçmişte bırakabilirsiniz.

Bu kitapta, eski süpermodel yeni yoginin yaşam hikâyesini, size ilham verecek ve motive edecek büyüleyici dönüşümünü okuyacaksınız; hem de “Bunu ben de yapabilirim” duygusuyla.

Bu kitapta,

  • Herkese göre yoga uygulamaları
  • Ayurvedik beden tipimizi belirleyen testler ve beslenme şekilleri
  • Kadim öğretileri günlük yaşantımızda kullanılabilir hale getiren pratik çalışmaları bulacaksınız…

Gerçek şifa verme sanatı, önce doğal bilimleri uygulamak sonra da doğanın beden ve zihni sağaltmak üzere sunduklarını kullanmaktır.

“Holistik tıpta en çok aranan kişilerden birisi.”
Dr. Mehmet Öz

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Bir Süpermodelin Dönüşümü” için yorum yapan ilk kişi siz olun