Küçük Şeyler Önemlidir

0,00

Stokta yok

Yazar: Bernie Brillstein
Yayınevi: Kuraldışı
Çevirmen: Volga Yılmaz Gümüş
Sayfa: 160

Kategoriler:

Hollywood’un en güçlü menajerlik ve yapım şirketinin kurucusu olan Bernie Brillstein, aralarında, Jim Henson, John Belushi, Martin Short, Rob Lowe, Brad Pitt, Jennifer Aniston, Nicolas Cage ve Saturday Night Live’ın yaratıcısı Lorne Michaels gibi ünlülerin de bulunduğu pek çok yıldızın kariyerine bizzat yön vermiştir.
Muppet Şov, Saturday Night Live/Cumartesi Gecesi Canlı, Just Shoot Me/Hadi Vur Beni, ALF, NewsRadio/Haber Radyosu ve son zamanların gözdesi The Sopranos/Sopranolar gibi yapımlarda; Blues Brothers/Cazcı Kardeşler, Ghostbusters/Hayalet Avcıları ve Dangerous Liaisons/Tehlikeli İlişkiler gibi unutulmaz filmlerde imzası olan Emmy ödüllü efsanevi Hollywood yapımcısı, Küçük Şeyler Önemlidir kitabında elli yıllık iş deneyimini parlak, keskin ve mizah dolu bir üslupla anlatıyor. İş dünyasında başarıyı yakalamak isteyenler için olağanüstü bir kılavuz kitap.

“Yıllardır okuduğum en iyi iş dünyası kitabı. Küçük Şeyler Önemlidir, herkese mutlaka tavsiye edilmesi gereken bir kitap, üstelik komik de!”
Larry King

“Hollywood’da ya da herhangi bir şirkette kariyer yapmak isteyen herkes Bernie’nin tarzını öğrenmeli. Müthiş bir kitap.”
Paxson İletişim’in Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü
Lowell Paxson

Küçük Şeyler Önemlidir’i okumak, bilge bir sırdaşla sohbet etmeye benziyor. Bu kitap, tıpkı yazarı gibi, sözünü esirgemiyor, lafı dolandırmıyor ve en katı gerçekler karşısında bile kendinize gülebilmenizi sağlıyor. Bayıldım!”
New York Üniversitesi, Güzel Sanatlar Akademisi Dekanı
Mary Schmidt Campbell

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 0.00 0.00
2 0.00 0.00
3 0.00 0.00
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 0.00 0.00
2 0.00 0.00
3 0.00 0.00
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 0.00 0.00
2 0.00 0.00
3 0.00 0.00

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.