Zeki İnsanlar İçin Bireysel Gelişim

0,00

Stokta yok

Yazar: Steve Pavlina
Yayınevi: Kuraldışı
Çevirmen: Fezal Gülfidan
Sayfa: 280
ISBN: 978-975-275-133-0

Kategoriler:

Bireysel gelişim kimi uzmanların önerdiği gibi ne kolay ne de hızlı bir süreç. Cesaret, dürüst yüzleşmeler, sıkı çalışma ve disiplin gerektiren uzun bir yolculuk bu.

ZEKİ İNSANLAR İÇİN BİREYSEL GELİŞİM, gençlik günlerinde heyecan olsun diye hırsızlık yapınca hapse düşen son derece zeki birinin yaşanmış bireysel gelişim hikâyesinden özümsediklerini insanlarla paylaşma arzusuyla şekillenmiş dürüst ve samimi bir kitap.

Dünyanın en çok okunan, en başarılı BLOG’larından birinin kurucu yazarı Steve Pavlina, bilinçli gelişme için evrensel ilkelerin varlığından söz ediyor: Gerçeklik, Sevgi, Güç, Teklik, Otorite, Cesaret ve Zekâ.

Bu ilkeleri; Sağlığınızı, İlişkilerinizi, Mali durumunuzu ve İnançlarınızı bilinçli olarak geliştirmekte nasıl kullanabileceğinizi okudukça görecek, gördükçe enerji ve heyecanla devam etmek isteyeceksiniz.

Steve Pavlina’nın kendi deneyimlerini paylaşma nedenine ışık tutan aşağıdaki satırlar, kitabı okumak için de çok iyi bir neden:

Kendimle paylaşımlarımı, yazıya döktüğüm düşüncelerimi inceleyerek derinleştirdikçe dış dünyam o içsel büyümeyi yansıtacak biçimde değişti. Sığ sohbetler yerine, insanlar benimle konuşmaya, kendilerince büyük önem taşıyan konulara doğrudan girerek başlarlar… İçsesimle daha çok söyleştikçe, başkalarıyla olan ilişkilerim derinleşir… Dışarıda insanlarla bağ kurmakta sorununuz varsa, bu belki içinizde kendinizle söyleşmediğiniz için olabilir. İçinize sevgiyle bağlandığınızı hissetmeyi öğrendiğinizde, başkalarıyla bağ oluşturmanın çok daha kolay olduğunu göreceksiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 0.00 0.00
2 0.00 0.00
3 0.00 0.00
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 0.00 0.00
2 0.00 0.00
3 0.00 0.00
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 0.00 0.00
2 0.00 0.00
3 0.00 0.00

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.