DON MIGUEL RUIZ’DEN ÖZLÜ SÖZLER VE ÖYKÜLER

0,00

Stokta yok

Yazar: Don Miguel Ruiz
Yayınevi: Ötesi
Çevirmen: Seda Toksoy
Sayfa: 240
ISBN: 978-975-8363-48-3
Ebat: 13,5 x 21

Kategoriler:

DÖRT ANLAŞMA başta olmak üzere, dünya çapında çok satan ve çok etkili kitapların yazarı Don Miguel Ruiz  milyonlarca insanın hayatına dokunmuştur. Ama yine de en çok oğlu Miguel Ruiz’i etkilemiş, onun hayatına yön vermiştir. Kendisi de çok satan kitapların yazarı olan Oğul Miguel Ruiz, onun bilgeliğini yansıtan sözlerini, düşüncelerini bu kitapta derliyor.
Baba Miguel Ruiz’in konuşmalarından kaydedilen veya yazılı olan sözlerinden seçmelerin yanı sıra bir baba ile oğul arasında geçen özel anların anılarından, anlatılarından seçmeler yapan Oğul Miguel Ruiz, Toltek bilgeliğinin temel öğretilerini derinlemesine aktarıyor.
Dört Anlaşma ve Beşinci Anlaşma’yı seven, hayatına yön verecek tarzda değerlendirenler için bu derin öğretiler ve içgörüler önlerinde yeni bir ufuk açacak, huzur ve mutluluk için esin kaynağı olacaktır.
***
Sizden bir yardım, bir iyilik rica ediyorum, dünyayı değiştirmek için bir yardım… Ama “dünya” derken bildiğiniz dünyayı, insanların dünyasını kast etmiyorum. Hayır. Kendi zihninizde yarattığınız dünyadan söz ediyorum, sadece sizin için gerçek olan, başka kimsenin bilmediği o dünyayı değiştirmek için yardımınızı istiyorum.
Don Migual Ruiz 

TADIMLIK

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.