Hayatın Dört Amacı

0,00

Stokta yok

Yazar: Dan Millman
Yayınevi: Ötesi
Çevirmen: Nuray Önoğlu
Sayfa: 128
ISBN: 978-975-8363-40-7

Kategoriler:

Yaşam çoğumuz için parçaları eksik bir yap-boza benzer. Planlar yapar, sonra yaptığımız planları değiştiririz. Doğru eşi ve işi bulmaya çabalayarak, doğru kararı verdiğimizi ve yaptıklarımızın işe yarayacağını umarak önce bir yolu tutarız, ardından diğerini. Sonra bir noktada, kendimize asıl soruyu sorarız: Hayatımın amacı ne?

Pek az yazar, dünya çapında bir milyondan fazla okuyucuya ulaşmış Dan Millman’ın duruluğuyla hayatın amacı meselesine yaklaşmıştır. Millman, Hayatın Dört Amacı’nda, on yıllar süren araştırma ve deneyimlerinden süzdüklerini kullanarak yaşam yolculuğumuz boyunca neyi başarmak istediğimizi açığa çıkarıyor ve elimize bir yol haritası veriyor.

Kendisine ve hayatına daha derinden bakmak isteyen herkes bu kitapta aradıklarını bulacaktır. Özellikle de, bir yol ayrımında bulunan, bir sorunla ya da değişimle yüz yüze kalan ve geçmişteki yaklaşımlarının artık işe yaramadığını görenler için iyi bir rehber olacaktır.

Hayatın Dört Amacı kişinin kendini tanıması, içgörü ve bilgelik kazanmasında bir tür kuantum sıçramasına yol açarken ekilen tohumlar da uzun yıllar boyunca meyve vermeye devam edecektir.

Dan’ın yeni kitabı amaçlarının gayet farkında olarak anlamlı bir hayat sürdürmek için esaslı ve gerçekçi bir rehber.

Deepak Chopra, Sırlar kitabının yazarı

Dan Millman büyük bir öğretmen… Yaşamımızı daha iyi hale getirmenin, tutkularımızı bulmanın, sevdiğimiz şeyleri yapmanın ve anlamlı bir yaşamın önemli kurallarını paylaşıyor.

Don Miguel Ruiz, Dört Anlaşma kitabının yazarı

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.