Elma Sirkesi Mucize Gıdalar 3

0,00

Stokta yok

Yazar: Dr. Penny Stanway
Yayınevi: Kuraldışı
Çevirmen: Serpil Demirci
Sayfa: 160
ISBN: 978-975-275-232-0
Ebat: 11.5 x 16.5

Kategoriler:

KONUSU:
“Günde bir elma doktoru uzak tutar” derler, doğrudur.
Elmanın kanser, diyabet ve kalp hastalıkları riskini azalttığı, astıma iyi geldiği, akciğerlerin ve sindirim sisteminin daha iyi çalışmasını sağladığı biliniyor.
A, B, B2, B6, B12, C, D, E ve K vitaminlerini içeren elma sirkesi, yüksek tansiyon ve kolesterolden kemik erimesine, böbrek ve safra taşlarından Alzheimer ve Parkinson gibi yaşlılık hastalıklarına kadar birçok sağlık sorununun çözümüne destek olur.
Bir tür doğal ilaç olan elma sirkesi yemek ve salatalarda da çok geniş bir kullanım alanına sahip bir lezzetlendiricidir.
Kişisel bakım ve ev işlerinde de çok kullanışlı olan elma sirkesi cildin ve saçların bakımında, renklendirilmesinde ve güzelleştirilmesinde çok etkilidir.
Mutfakta aradığınız hijyen ortamını elma sirkesi ile sağlayabilirsiniz. Ayrıca bulaşık makinesinden ütüye kadar pek çok ev aletinin bakım ve temizliğini elma sirkesiyle yapabilirsiniz.
Dr. Penny Stanway elma ve elma sirkesinin doğal ilaç, lezzetlendirici, kişisel bakım ve temizlik ürünü olarak nasıl kullanıldığını anlatırken pratik öneriler ve tarifler vermeyi de ihmal etmiyor.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.