Vücudumuzun Şifalı Noktaları Şifalı Kitaplar 4

0,00

Stokta yok

Yazar: Dr. Luc Bodin
Yayınevi: Kuraldışı
Çevirmen: Aylin Yeğin
Sayfa: 104
ISBN: 978-975-275-250-4
Ebat: 13.5 x 21

Kategoriler:

Toplum önünde konuşmadan önce eliniz ayağınıza mı dolanıyor? Sık sık bel veya baş ağrısı mı çekiyorsunuz? Sistit veya idrar yolu enfeksiyonu ya da idrar tutamama sorunu mu yaşıyorsunuz? Kronik sinüzit yüzünden çektiğiniz ağrılardan mı şikâyetçisiniz? Tütün, alkol veya uyuşturucuyu hayatınızdan çıkarmaya mı niyetlisiniz? Öyleyse bu kitap tam size göre. Batı tıbbının yanı sıra doğal tıp yöntemleri konusunda da uzman olan Dr. Luc Bodin, bu kitabında, astımdan yüksek tansiyona kadar gündelik hayatta sıkça karşılaşılan sağlık sorunlarını vücunuzdaki belirli noktaları dokunma yoluyla uyararak kolayca nasıl iyileştirebileceğinizi anlatıyor.

En yaygın 30 sağlık sorununa alfabetik sırayla değinen bu kitap sayesinde hem şifalı dokunuş noktalarını keşfedecek hem de evde tek başınıza kolayca uygulayabileceğiniz sağaltıcı yöntemleri öğreneceksiniz.

Üstelik kitapta yer alan açıklayıcı kupürler sayesinde bunları sevdiklerinizle de rahatça paylaşabileceksiniz.İçerdiği tedavi yöntemlerini çizimler eşliğinde, eğlenceli bir dille anlatan bu kitap, her an elinizin altında bulunması gereken şifalı bir kaynaktır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.