%60

Şansını Nasıl Yaratırsın? Az Hasarlı Kitap

50,40

Çevirmen: Misbah Erbaş Şengül
Sayfa: 328
ISBN: 978-975-275-415-7
Ebat: 13,5 x 21

Kategoriler:

Şans diye bir şey var mıdır? Ya da şans denilen şeyi anlamak, kapıyı ne zaman ve nasıl çaldığını keşfetmek mümkün müdür? Bu gizemli etkinin hayatımızdaki yerinin hiç de az olmadığını düşünen gazeteci Janice Kaplan ve “Şans Laboratuvarı” kuracak kadar bu konuyu araştıran akademisyen Barnaby Marsh, birlikte bu meseleye el atmışlar.
Pek çok ünlü kişiyle, oyuncularla, başarılı iş insanlarıyla, akademisyenlerle ve sıradan insanlarla görüşen ikili “şans” adı verilen şeyin arkasındaki sırları açığa çıkarıyor, genellikle “tesadüf” olarak nitelendirilen olayların aslında pek öyle olmadığını ortaya koyuyorlar. Orijinal araştırma ve çalışmalar, ilgi çekici röportajlar kullanan yazarlar, aşk ve evlilik, iş ve kariyer, sağlık, mutluluk ve aile ilişkilerinde şans yaratmak için basit teknikler öğretiyor.
Hayatın akışı içinde her birimizin “şanslı” veya “şanssız” olduğumuza inandığımız anlar ve olaylar vardır. Bazı insanlar ise hep şanslı ya da hep şanssız olduklarına inanırlar. Zihninizi ve kalbinizi şansa daha çok açmayı, şansın kapınızı daha fazla çalmasını istiyorsanız yazarlara kulak vermekte fayda var.
Şans hepimize lazım… Ve doğrusu, kim biraz daha fazlasını istemez ki? Bu eğlenceli ve zekice yazılmış kitaptan öğreneceklerinizle şanslı insanlar arasına katılabilirsiniz.
Şansınız bol olsun!

Tadımlık

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.