%38.235294117647

Kim Olmak İstiyorsun?

157,50

Yazar: Karen Casey
Yayınevi: Kuraldışı
Çevirmen: Serpil Demirci
Sayfa: 304
ISBN: 978-975-275-112-5

Kategoriler:

Sen kimsin?

Seni mutlu eden nedir?

Neler seni öfkelendirir? Ne zaman kendini dışlanmış hissedersin? Ne zaman özgüvenin yerine gelir? En iyi arkadaşın bile seni anlayamaz bazen. Ah ne yalnız hissedersin kendini.

Bazı günler hiç bitmeyecek gibi gelir, değil mi?

Bu kitapta, zaman zaman isyan fırtınaları esen yüreğindeki susmak bilmeyen soruları, aynı şeyleri yaşamış olan birileri yanıtlıyor.

O “birileri” her yaştan GENÇ KIZA destek olmak için onlarca kitap yazmış olan Karen Casey. Casey bu kitabı kendi büyüme çağını çok iyi hatırladığından kaleme almış. Okulda, evde, arkadaşlarınla canını sıkan bir şeyler yaşadığında, bu kitap kafandaki karanlık bulutları dağıtacak, hep elinin altında bulundurmak isteyeceksin.

Yazar Hakkında
Karen Casey, bugüne kadar yirmiye yakın kitap yazmış, kitapları onlarca dile çevrilmiştir. Bütün dünyada ilişkiler, bireysel gelişim,  spiritüellik ve iyileşme konferansları veren Amerikalı bir  yazar ve konuşmacıdır. İlk kitabı Each Day a New Beginning: Daily Meditations for Women, üç milyondan fazla satmıştır. Tüm kitaplarının toplam satışı dünya çapında beş buçuk milyonu bulmaktadır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.