%30

Geçmişin Yükünden Kurtulmak

114,80

Yazar: Bryan Hubbard
Yayınevi: Kuraldışı
Çevirmen: Nur Yener
Sayfa: 264
ISBN: 978-975-275-342-6
Ebat: 13,5 x 21

Kategoriler:

Geçmişin yükünün hayatınızı, ilişkilerinizi nasıl etkilediğinin farkında mısınız? Daha da önemlisi bu yükten nasıl kurtulacağınızı biliyor musunuz? Kurtulmanız gerekir, çünkü yüzleşmekten kaçtığınız her şey sırtınıza yük olur!
Geçmişinizde tümüyle anlayamadığınız, çözemediğiniz, acı veren ne kadar şey varsa hepsini sırtınızda bir yük olarak taşıyorsunuz. Üstelik çok zaman bu yükün ve ağırlığının farkında bile olmadan, sizi nasıl aşağıya çektiğini anlamadan yaşıyorsunuz ve bu yük yaşamınızın “olağan” bir parçası oluyor. Oysa bu durum hiç de olağan değil!
Sizi hem belli kalıplar içinde düşünmeye zorluyor hem de çeşitli korkularla, endişelerle davranmanıza yol açıyor.
Sonuçta size hayatınızla ilgili olarak gerçek olmayan, “asılsız” bir hikâye sunuyor ve buna göre yaşamınızı sürdürdüğünüzde çıkmaza giriyorsunuz…
Hayatınızın kalitesini arttırmak için geçmişin yükünden kurtulmanız ve gerçek hikâyenize kavuşmanın yolunu bulmanız şarttır. Bryan Hubbard tam da bu yolu gösteriyor; kendi geçmişinin yükünden kurtulup asıl hikâyesini nasıl keşfettiğini anlatırken önerdiği egzersizlerle bize de bunu başarmanın pratik yollarını sunuyor.
“Öyle bir kitap ki son sayfayı okuyup bitirdikten sonra bile haftalarca etkisi devam ediyor. Bir geçmişi
bağışlama hikâyesi, bütün karmaşıklığı içinde insan olmaya dair özgün bir teori ve geçmişinizin şeytanlarını alt etmek için pratik bir uygulama… Her arkadaşınızın eline tutuşturacağınız bir kitap..”
Marci Shimoff, Sebepsiz Mutluluk ve Tavuk Suyuna Çorba’nın yazarı

TADIMLIK

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.