%30

Ya İlişkiler Hakkında Bildikleriniz Yanlışsa?

147,00

Yayınevi: Kuraldışı
Çevirmen: Senem Balaban
Sayfa: 240
ISBN: 978-975-275-606-9
Ebat: 13,5 x 21

Kategoriler:

“Aşkın gözü kördür” deyişini duymuşsunuzdur. Pekâlâ, işin aslı, aşk sağır ve aptal da olabilir. Ama yine de kimse aşktan kaynaklanan körlüğü kabul etmek istemez; yani merak etmeyin, yalnız değilsiniz…

İki kişi arasındaki çekim gücü başladığı gibi gitmez, zaman içinde çeşitli dalgalanmalardan, labirentlerden geçerek ilerleyen ilişki zayıflayabilir, hatta engelleyici hale gelebilir.

Şunu duymak hoşunuza gitmeyecektir; iyi niyetinize rağmen ve farkında olmaksızın ilişkinizin en büyük düşmanı siz olabilirsiniz. Çünkü sizin de kör noktalarınız; sormadığınız kilit sorular, kaçırdığınız sinyaller, görmediğiniz işaretler, hak etmediği halde değer verdiğiniz veya yanlış yorumladığınız şeyler var.

Şunu kabul etmemiz gerekir; ilişkiler gerçekten akla ve sağduyuya dayansaydı mükemmel eşi ve mutluluğu bulmak kolay olurdu. Oysa böyle olmadığını biliyoruz.

Psikoloji profesörü Gary W. Lewandowski Jr. etkileyici örnekler ve hikâyelerle harmanlayarak aşk hayatımızı, ilişkimizi sabote eden, zora sokan en önemli on konuyu ele alıyor. Sevmenin ve sevilmenin ne anlama geldiğine farklı ve geleneksel kalpların dışından yaklaşıyor.

İşin sırrı zamanınızı vermeye değecek ilişkiyi bulup geliştirmektedir. Bu kitap arzu ettiğiniz ilişkiyi bulmaya veya ilişkinizi arzu ettiğiniz noktaya taşımaya yardımcı olacaktır.

TADIMLIK

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.