%30

Kendini İçinde Ara

164,50

Yazar: Chade-Meng Tan
Yayınevi: Kuraldışı
Çevirmen: Nil Gün
Sayfa: 288
ISBN: 978-975-275-195-8

Kategoriler:

Google’ın İş ve Yaşam Kursu Kitap Oldu

Yaratıcı ve farklı çalışma kültürüyle yeni bir çığır açan Google 2007 yılından beri çalışanlarını yedi haftalık bir kurstan geçiriyor. Google’ın ilk mühendislerinden Chade-Meng Tan’in bir Zen ustası, bir CEO, bir Stanford Üniversitesi öğretim üyesi ve Duygusal Zekâ kitabının yazarı Daniel Goleman’le birlikte ürettikleri Kendini İçinde Ara kursu Google’ın başarısının sırrını da büyük ölçüde açığa çıkarıyor. Google mühendisleri gibi iş dünyasının en parlak, en yaratıcı beyinlerinin yaşamlarını dönüştüren bu kurs herkesin yaşamını değiştirebilir.

Kursun içeriğinin anlatıldığı kitapta zekâ ve duygu, verimlilik ve mutluluk, yaratıcılık ve huzur, başarı ve özgüven birlikte sahne alıyor. Daha doyumlu ve üretken ilişkiler oluşturmak, daha geliştirici ve güvenli iletişim kurmak için değerli bilgi ve beceriler sunuluyor. İyi bir liderliğin empati ve şefkatten, duygusal zekâyı geliştirmekten, özfarkındalığı derinleştirmekten, özgüveni güçlendirmekten geçtiği kanıtlanıyor.

Bir başka deyişle, bu kurs işteki başarının ve doyumun yanı sıra gündelik yaşamdaki mutluluk ve huzuru da arttırmanın yollarını gösteriyor.

Duygusal zekâyı geliştirmek ve farkındalığı arttırmak için bir dizi pratik araçlar ve beceriler seti sunan, egzersizler öneren Chade-Meng Tan şöyle diyor: “Bazı insanlar nasıl sevileceklerini öğrenmek için kitap alır; bazıları ise nasıl başarılı olacaklarını öğrenmek için. Bu kitap her ikisini de öğretiyor. Ne kadar şanslısınız.”

Ve işte bu özel Google kursu artık bu kitabın içinde…

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.