%30

Mutlu Para

119,00

Yazar: Ken Honda
Yayınevi: Kuraldışı
Çevirmen: Nur Yener
Sayfa: 192
ISBN: 978-975-275-629-8
Ebat: 13,5 x 21

Kategoriler: ,

Paranın sizin için anlamı nedir? Siz mi parayı kullanıyorsunuz, yoksa para mı sizi kullanıyor? “Para mutluluğu satın alamaz” denir; öyleyse bunca insan neden “para, daha çok para” diye kendini paralıyor? Mutsuz olmak için mi uğraşıyorlar?

Kitapları milyonlarca kişiye ulaşmış ve insanların parayla ilişkilerini değiştirerek hayatlarını da değiştirmelerini sağlamış olan Ken Honda tüm dünyada “Japon para gurusu, para şifacısı” olarak tanınıyor. İnsanların parayla ilişkilerini sorgulamaları ve parayla sağlıklı bir ilişki kurmaları için yol gösteren Honda, Japonların parayla barışmasını nasıl bir tür sanat haline getirdiğini anlatıyor. Yıllar boyunca pek çok kişinin kendisine sorduğu soruları ve yanıtları aktarırken Mutlu Para Yolculuğu’nun da rehberliğini yapıyor.

Kurduğunuz ilişkiye bağlı olarak para Tanrı da olabilir, Şeytan da; mutluluk da getirebilir felaket de…

Honda’nın akıcı, sıcak ve güzel anlatımı mali durumunuza bakış açınızı değiştirecek ve parayla ilgili pek çok ilginç gerçeği keşfederken korkularınızı, kaygılarınızı aşmanızı kolaylaştıracaktır. Paranın su gibi aktığını ve misafir gibi geldiğini kavrarken ailenizden, çevrenizden parayla ilgili öğrendiğiniz şeyler üzerinde düşünecek, onları yeniden şekillendireceksiniz.

Mutlu Para’ya doğru iyi yolculuklar…

TADIMLIK

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.