Yaşam Koçluğu

0,00

Stokta yok

Yazar: Talane Miedaner
Yayınevi: Kuraldışı
Çevirmen: Selma Öğünç

Kategoriler: Etiketler: ,

Bugün, olimpiyatlarda yarışan atletlerin yaşam koçları var. Ünlü sinema oyuncularının, tanınmış sanatçıların yaşam koçları var. Genel müdürlerin, şirket sahiplerinin, zengin ve başarılı insanların yaşam koçları var.

Peki ya sizin kişisel bir yaşam koçunuz olsaydı?

Ne denli üretken ve başarılı olabileceğinizi hayal edebiliyor musunuz? Artık bunu hayal etmekle kalmayacaksınız. Dünyanın en tanınmış yaşam koçlarından Talane Miedaner başarıya ulaşmak ve bunu sürekli kılmak için takip edilecek yolu bu kitapta size adım adım gösteriyor. Bu yolu takip ettiğinizde bugüne kadar sahip olmak istediğiniz her şeyi kolayca kendinize çekeceksiniz. Deneyin ve görün.

“Yaşam koçluğunun olağanüstü sonuçlarına yabancı olan biri, bu kitabın yazarı Talane Miedaner’in danışanlarının hayatlarında meydana gelen harika değişimlere şaşırabilir. Oysa bir yaşam koçu bu tür gelişmelere hiç şaşırmaz; beklediği zaten budur. Bu kitap, her zaman sahip olmayı hayal ettiğiniz hayat için bir tasarımdır. Her ipucu üzerinde çalışın, sonuçlara şaşıracaksınız. Keyfini çıkarın.”

Sandy Vilas
Yaşam Koçluğu Üniversitesi Başkanı

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.