%30

İletişimde Ustalaşmak

87,50

Yazar: Saim Koç
Yayınevi: Kuraldışı
Sayfa: 128
ISBN: 975-275-015-X

Kategoriler:

Başkaları size, üzülmenize ya da kırılmanıza neden olacak şekilde davranıyor mu?
Uyarmanıza rağmen sık sık hoşlanmadığınız davranışlara muhatap oluyor musunuz?
Emin olun, bunu onlara öğrettiğiniz için size böyle davranıyorlar.
Bu sözlerim size pek inandırıcı gelmeyebilir; başkalarının densiz davranışlarından kendinizi sorumlu tutmak pek hoşunuza gitmeyebilir.
Böyle düşündüğünüz sürece kendinizi sık sık çaresiz ve kızgın hissedersiniz.
Mutlu başladığınız bir gün size zehir olabilir.
Bu hayatı karşılıklı etkileşim içinde yaşıyoruz. Farkında olmadan öğrettiğimiz davranışlarla karşılaşıyoruz. Bunları nasıl öğrettiğimizi bilince çıkarabilir, farklı şeyler (bizim istediğimiz şeyler) öğretebilir, hayatımızın kontrolünü elimize alabiliriz. Ya da bu sözleri ciddiye almaz tepkisel yaşamaya devam ederiz. Seçim sizin. Şu anda sadece basit bir fikir değil, bir hayat seçtiğinizin farkında olun.

Bu kitap Kosova’da (Arnavutça yayınlandı)

İncelemeler

  1. seyhan

    “Bize Nasıl Davranacaklarını Başkalarına Biz Öğretiriz.” İşte kapakta yer alan bu cümle aslında herşeyi özetliyor. ? Sağlıklı iletişim kurmak için hayatımızın kontrolünü elimize nasıl alacağımızı, gayet yalın bir anlatım ve zengin içerikle ele almış olan Saim Koç’un İletişimde Ustalaşmak kitabını okumanızı hararetle tavsiye ediyorum.
    Sevgiyle❤

  2. seyhan

    “Bize Nasıl Davranacaklarını Başkalarına Biz Öğretiriz.” İşte kapakta yer alan bu cümle aslında herşeyi özetliyor. ? İtiraf edeyim ilk başta bu cümle bana tuhaf gelmişti ? Ama kitabı okuyunca vurucu oldu ?Sağlıklı iletişim kurmak için hayatımızın kontrolünü elimize nasıl alacağımızı, gayet yalın bir anlatım ve zengin içerikle ele almış olan Saim Koç’un İletişimde Ustalaşmak kitabını okumanızı hararetle tavsiye ediyorum.
    Sevgiyle❤

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.