%30

Onu Çok Düşünüyorsun!

171,50

Yazar: SABRINA ALEXIS BENDORY
Yayınevi: Kuraldışı
Çevirmen: Seda Peker
Sayfa: 288
ISBN: 978-975-275-638-0
Ebat: 13,5 x 21

Kategoriler:

“En uzun süren aşk karşılıksız aşktır” demişler, ama ne kadar sürerse sürsün onu aramayan, bulduğuna inanınca da kaybetmemek için elinden geleni yapmayan var mı? Aşk ve ilişkiler konusunda çok da bilgili olmadığımızı kabul etmeliyiz. Çünkü aklın değil kalbin, fikirlerin değil duyguların önde olduğu bu alanda doğru sandığımız yanlışlar veya yanlış sandığımız doğrular çok… Ve ilişkide sorunlar artmaya başlayınca sürekli onu ve onunla ilgili düşünmek, onu takıntı haline getirmek hayatı berbat ediyor.

Psikolog yazar, bir ilişki uzmanı olarak; iyi bir ilişkinin nasıl başlayacağını, aşkı bulmaya neyin engel olduğunu, doğru partnerin niteliklerini, ilişkilerin nasıl çıkmaza sürüklendiğini ve oradan nasıl çıkılacağını anlatıyor.

Kadınların ve erkeklerin farklı şekillerde âşık olduğunu ve birbirlerinden beklentilerinin de farklı olduğunu belirten yazar, özsaygının ilişkilerde çok önemli olduğunu vurguluyor; “Tırmanılması gereken masalsı bir dağ yok. Sadece doğru araçları ve bunları doğru şekilde kullanmayı öğrenmeye ihtiyacınız var.”

Bu kitap, aşk hayatınızı anlamanıza ve sağlıklı adımlar atmanıza yardımcı olacak.

Ve bu kitabı bitirdiğinizde onu yine düşüneceksiniz ama daha farklı bir şekilde…

TADIMLIK

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.