%30

Kafandaki Hikâye Değişirse Hayatın da Değişir

126,00

Yazar: Kindra Hall
Yayınevi: Kuraldışı
Çevirmen: Senem Balaban
Sayfa: 280
ISBN: 978-975-275-617-5
Ebat: 13,5 x 21

Kategoriler:

İnsan hikâye anlatan hayvandır, diye bir söz vardır. Kendinizi bildiğinizden beri kendinize kendi hakkınızda hikâyeler anlatıyorsunuz. Ve bu hikâyeler sizi belirliyor; nasıl bir insan olduğunuzu, neyi yapıp neyi yapamayacağınızı, başarıp başaramayacağınızı, mutlu olup olamayacağınızı bu hikâyeler belirliyor.

Yaşamınızın bir tür film olduğunu düşünebilirsiniz, başrolde siz varsınız. Ve senaryoyu belki farkında değilsiniz ama siz yazıyorsunuz. Eğer “hayatım” dediğiniz bu filmden memnun değilseniz, şikâyet etmeyi bırakıp senaryoyu yeniden yazabilir, bu filmi değiştirebilirsiniz.

Kendinize biçtiğiniz rol, koyduğunuz sınırlar, belirlediğiniz amaç ve hedefler değiştiğinde hayat filminizin senaryosu da değişecek ve “Mutlu Son” siz nasıl isterseniz öyle olacaktır.

İşte kendinize anlattığınız hikâyelerin böylesine güçlü etkileri vardır.

Kindra Hall her zaman sahip olmayı hayal ettiğiniz hayatı yaratmanız için size yeni bir pencere sunuyor. Kendi hikâyelerinizin bilinçsiz ve pasif bir izleyicisi olmaktan çıkıp, olmak istediğiniz şeyin yazarına dönüşmenize rehberlik ediyor.

Çok daha güzel bir filmi yaratmak ve oynamak istemez misiniz? Üstelik sonu da nasıl isterseniz öyle bitecek bir film…

TADIMLIK

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.